Historia
Kilka informacji o naszej historii.
 

Jasnowidzenie i wróżenie - magiczne zdolności

Niektórzy spośród nas mają niezwykły dar widzenia tego, co dla innych ludzi jest niedostrzegalne. Możliwość widzenia przyszłości lub zdarzeń, które zaszły w przeszłości jest zdolnością nieprzeciętną. Jasnowidzenie to umiejętność postrzegania zjawisk z dalekiej przeszłości lub przyszłości, które dopiero nastąpią. Jasnowidz potrafi zobaczyć osoby, przedmioty i zdarzenia bez udziału zmysłów. Mając do dyspozycji różne przedmioty związane z poszukiwaną osobą, potrafią wskazać konkretnie miejsce jej przebywania. Znanym jasnowidzem w Polsce jest Krzysztof Jackowski, wielokrotnie pomagał ludziom odnaleźć ich bliskich. Jasnowidz poza odkrywaniem nieznanych zdarzeń ma do spełniania misję - wykorzystanie swojego talentu do niesienia pomocy innym. Jasnowidz to osoba mająca przewagę nad innymi, swoim pozazmysłowym wtajemniczeniem w inny wymiar ma możliwość niepowtarzalnego obcowania z wiedzą magiczną.

Jasnowidzenie i wróżenie drogą do poznania przyszłości

Choć wiele osób niechętnie przyznaje się do korzystania z pomocy wróżbitów i jasnowidzów, ich dar przewidywania przyszłości i widzenia przeszłości jest nieoceniony. Jasnowidzenie przyszłości jako kosmica pl, inaczej nazywane prekognicją, to umiejętność postrzegania osób lub zjawisk, których nie można wysnuć na podstawie dostępnych informacji. Jasnowidz w przeciwieństwie do przeciętnego człowieka ma zdolność przewidzenia tego, co zajdzie w bliższej lub dalszej przyszłości. Jasnowidzenie przeszłości, czyli retrokognicja to odbieranie przez jasnowidza zdarzeń, które minęły, ale z punktu widzenia innego wymiaru. Jasnowidz ma dar dostrzegania szczegółów, które np. zostały niezauważone. Wróżenie z kolei to przepowiadanie przyszłości przy pomocy przedmiotów i różnych technik. Zarówno jasnowidz, jak i wróżbita to osoby mogące wiele zmienić w życiu każdego człowieka. Warto zdecydować się na taką możliwość i choć raz mieć szansę na poznanie swojej przyszłości.

Na czym polega wróżenie?

Osoby zajmujące się wróżeniem to nieprzypadkowe osoby. Są to ludzie, którzy uczą się sztuki wróżbiarstwa bardzo długo, wkładając w to całą swoją energię. Wróżenie dotyczy przeważnie spraw związanych z miłością, rodziną, karierą i zdrowiem. Wróżbici posługując się różnymi sposobami, mogą pomóc nam odkryć tajemnice przyszłości. Na pewno warto korzystać z ich porad i niezwykłych umiejętności. Wróżenie może odbywać się przy pomocy kart Tarota, ręki czy kryształów. Wróżbita czerpie z nich informacje, odczytuje to, co mówią na temat danej osoby. Nie ma tu żadnej manipulacji, tylko sama energia przenoszona z magicznych przedmiotów. Trzeba dać sobie szansę na poznanie swojego losu.

Autres sujets de cette page
Obtenez plus d'informations sur:
Recenzje książek | Nasze recenzje książek
Wiadomości i raporty | Wiadomości i raporty
Autorzy | Nasi Autorzy
Publikacje | Aktualności Publikacje
© Copyright sptraffic. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Recenzje książek Wiadomości i raporty Autor Więcej informacji
Recenzje książek Wiadomości i raporty Autorzy Kontakt i informacje
Mary Burger Helen Adam
Clint Catalyst Will Alexander Elizabeth Treadwell
Stacy Doris Dodie Bellamy Sarah Anne Cox